آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

آیا کارخانه البرز فوم گواهی کیفیت استاندارد را دارد؟

بله این گواهی از اداره استاندارد استان البرز در سال 95 گرفته شده است.همچنین گواهی برترین تولید کننده استان البرز از سال 1394 از طرف اداره استاندارد استان البرز در اختیار کارخانه البرز فوم پایتخت می باشد.

بلوک چیست؟

بلوک تشکیل شده از مواد EPS در وزن های مختلف است، در واقع قبل از برش CNC که بلوک به ابعاد مختلف در زمینه های مختلف برش بخورد. اندازه استاندارد هر بلوک 2متر در 1 متر می باشد.

دانسیته چیست؟

برای اندازه گیری این که یک جسم، چه مقدار پکیده است ( فضای بین اجزای تشکیل دهنده آن جسم، چه قدر است) به دانسیته نیاز داریم. بنابراین دانسیته جسمی که روی ترازو قرار می گیرد، از روی تعداد گرم (جرم جسم ) تقسیم بر مقدار فضایی که جسم اشغال می کند (حجم آن) به دست می آید. دانسیته جسم در همه جای این دنیا یکی است و هیچ فرقی ندارد. مثال در یونولیت: به طور ساده وزن هر بلوک تقسیم بر 2 دانسیته هر بلوک را مشخص می کند. مثال: هر بلوک دانسیته 5 وزنی بین 10 تا 11 کیلوگرم را دارا است.

مواد دانه ریز چیست؟

به طور کلی مواد EPS به دو صورت دانه ریز و درشت می باشد که مواد دانه ریز به علت کوچکتر بودن هنگامی که در دستگاه بلوکر قرار می گیرند در فرآیند حرارت و چسبندگی بیشتری نسبت به دانه درشت پیدا میکنند در نتیجه مقاومت بسیار بیشتری نسبت به دانه درشت خواهند داشت. برای یه تولیدکننده همیشه سود مواد دانه درشت و یا قاطی از همه بیشتر است ولی کارخانه البرز فوم با سابقه بزرگی که از گذشته دارد به دنبال بهترین کیفیت بوده و خواهد بود

مواد دانه درشت چیست؟

در گذشته به علت عدم استفاده از یونولیت ساختمان ها در هنگام آتشسوزی به علت نداشتن مواد نسوز در ساخت به سادگی و سرعت بالایی هنگام سانحه آتشسوزی از بین می رفتند. به همین علت یونولیت یا همان پلاستوفوم برای جلوگیری از سوختن کل سازه بوجود آمد. زمانی که از یونولیت در دیوارو سقف سلزه استفاده می شود به علت استفاده و ماده نسوز در این کالا احتراق به صورت کامل انجام نمی گیرد.

عایق حرارتی چیست؟
  1. مواد دانه درشت را با یک مثال ساده بیان می کنیم، به طور کلی مواد دانه ریز از عدس کوچکتر و مواد دانه درشت از نخود بزرگتر هستند به همین علت وقتی مواد بزرگ در بلوکر قرار می گیرند قدرت چسبندگی و کیفیت دانه ریز را نخواهند داشت.
عایق صدا چیست؟

بهترین راه و بهترین راه حل برای جلوگیری از انتقال صدا در ساختمان ها استفاده از ورق یونولیت دیواری می باشد که متاسفانه اکثر ساختمان ها این استاندارد رو رعایت ننموده در حالی که اگر ورق 5 سانتی تا 10 سانتی یونولیت در دیوار های بین واحد حتی اتاق ها استفاده گردد به هیچ عنوان صدای واحد ها به هم نمی رسد.

از کجا متوجه شویم چه یونولیتی با کیفیت تر است؟

به طور کلی کیفیت در یونولیت امری بسیار مهم می باشد. یک مثال ساده برای تشخیص کیفیت بهتر این می باشد که مواد دانه ریز از عدس کوچکتر و مواد دانه درشت از نخود بزرگتر می باشد دوم اینکه یونولیتی با کیفیت تر است که وقتی بر روی آن قرار می گیریم انحطاف بالایی نداشته باشد در واقع وزن انسان بازی کمتری داشته باشد بر روی یونولیت.

خرید آنلاین به چه صورت است؟

وب سایت کارخانه البرز فوم برای راحتی سازندگان و مشتریان محترم قادر به فروش آنلاین به صورت 24 ساعته می باشد.

ضمانت کار هنگام تحویل!

کارخانه البرز فوم پایتخت پس از قبول سفارش بار از مشتری ملزم به رعایت بهترین کیفیت می باشد که اگر هنکام تحویل این کیفیت مورد تایید مشتری نبود بدون شرط و یا درصدی کم کردن از خرید مشتری بار پس گرفته خواهد شد و وجه حاصل از آن به حساب مشتری واریز می گردد.

آیا البرز فوم پایتخت در زمان مناسب بار مشتری را می رساند؟

بله کارخانه البرز فوم پایتخت همیشه در تلاش می باشد که بار مشتری در زمان مناسب و بدون تاخییر به مشتری ارسال گردد.

 

از ما بپرسید

× ارتباط با مدیر فروش